maja 24, 2016

Pinki NailsWitajcie kochani! W dzisiejszym poście przychodzę do Was z różanym zdobieniem moich naturalnych pazurków. Jest to dość proste zdobienie, idealnie się nadaje dla osób, które w ekspresowy sposób chcą cieszyć się ładnym paznokciami...


Dzisiejszymi bohaterami moich pazurków są różane lakiery do paznokci oraz ...Efekt Syrenki w postaci pyłku. 

Widziałam już u wiele  osób efekt syrenki w szklanych buteleczkach w formie lakieru, ja jeszcze nie zdążyłam kupić sobie tego świecącego pyłku w postaci żelu więc używam efektu syrenki w tradycyjnej postaci, w formie pyłku. 
Przy najbliższej okazji w Polsce, na pewno ten produkt trafi do mojego koszyka!

Lakiery, jakich użyłam do dzisiejszej stylizacji pazurków, to różowy lakier z No 7, blado różany lakier z Wibo, a także biały lakier z tej samej firmy. 

Palec serdeczny malujemy blado - różanym lakierem do paznokci, najmniejszy palec białym lakierem a pozostałe paznokcie nakładam warstwę różowego lakieru do paznokci z No 7. Na koniec, na trzy ostatnie pazurki nakładamy efekt syrenki. Co ciekawego jest podczas zdobienia paznokci ?... Nie musimy czekać na wyschnięcie lakieru gdy używamy tego pyłku. Efekt Syrenki nakładamy bezpośrednio na pomalowany paznokieć. Mój najprostszy sposób to ? Po prostu wkładam paznokieć do efektu syrenki i obtaczam w tym świecącym pyłku. Łączny czas wykonania takiego zdobienia na naturalnych pazurkach, to 15 minut.

Na koniec, dla utrwalenia paznokci, wszystkie pazurki traktuję bezbarwnym lakierem do paznokci i gotowe. 

Mam nadzieję, że spodobają Wam się moje różane pazurki :) Choć wiem, że na tipsach, w żelu bądź, hybrydzie paznokcie prezentowałyby się jeszcze piękniej. Jeśli przepadacie za różem, to zdobienie jest idealne dla Was :) Jest słodkie ale nie przesłodzone *-*


Do zdobienia użyłam :


I co myślicie Kochani, o takiej różanych pazurkach? Podoba Wam się takie delikatne zdobienie ?
Dajcie koniecznie znać...


Miłego wieczorku życzę
Pozdrawiam, Ela

4 komentarze:

*Bardzo mi miło, że tu jesteś!
*Każdy komentarz i obserwacja dają mi wiele radości i motywuje mnie do dalszego pisania.
*Jeśli podoba ci się mój blog - zapraszam do obserwacji.
*Zdjęcia i treści prezentowane na tym blogu są moją własnością, zabraniam kopiowania.


Copyright © 2017 Ela Lis Make-Up