lutego 18, 2016

Beauty Hairstyle - Dobierany przeplataniec


Witajcie kochani! Dziś przygotowałam dla Was Tutorial pięknej fryzurki, którą nazwałam dobierany przeplataniec, a dlaczego? tego się dowiecie czytając dalej.
Fryzurka idealnie się nadaje na długich oraz średniej długości włoskach. Jest ona w miarę prosta w wykonaniu. Do naszego przeplatańca potrzebne będą tylko gumeczki. Czym mniejsze tym lepsze, najlepiej aby były w kolorze włosów.

Jak wykonać taką fryzurkę: łapiemy pasmo włosów, robimy kucyka i wiążemy gumeczką. W kucyku robimy dziurkę i przeplatamy kucyka do środka. Do przełożonego już kucyka dobieramy kolejne pasmo z dwóch stron głowy , znowu robimy kucyka i wiążemy gumką. W samym środku kucyka dalej robimy dziurkę przez którą przekładamy kolejnego kucyka. I tak czynność powtarzamy do końca. Na sam koniec delikatnie rozszerzamy każde pasmo by gumeczki się pochowały a fryzurka nabrała większego uroku oraz jeśli chcemy przypinamy ozdobnego kwiatuszka.

Zapraszam na Tutorial poniżej, jak krok po kroku zrobić Dobierany przeplataniec z kucyków wykonany na mojej główce fryzjerskiej.

Mam nadzieję, że spodoba wam się taka fryzurka :)


A tak prezentuje się fryzurka w całości...
I Jak podoba wam się mój dobierany przeplataniec z kucyków ? Dajcie koniecznie znać czy wam się podoba taka fryzurka...


Miłego wieczorku życzę
Pozdrawiam, Ela

10 komentarzy:

*Bardzo mi miło, że tu jesteś!
*Każdy komentarz i obserwacja dają mi wiele radości i motywuje mnie do dalszego pisania.
*Jeśli podoba ci się mój blog - zapraszam do obserwacji.
*Zdjęcia i treści prezentowane na tym blogu są moją własnością, zabraniam kopiowania.


Copyright © 2017 Ela Lis Make-Up