grudnia 23, 2015

Getting ready for Christmas! - Happy Xmas! Wesołych Świąt życzę Wszystkim!Witajcie Kochani!

Już jutro Święta! Więc z tej okazji mam dla Was kilka moich świątecznych inspiracji, Zapraszam :)
Czy jesteście już przygotowani na Święta? Ja już prawie tak! Porządki świąteczne zrobione, prezenty spakowane, jeszcze tylko muszę zrobić dwie świąteczne potrawy. Jutro niestety idę do pracy ale kończę troszkę wcześniej, więc zdążę ze wszystkim na czas.

Znalazłam sporo fajnych zdjęć z poprzedniej Wigilii, wykonała je moja kochana szwagierka, która jest fotografem i postanowiłam podzielić się z Wami świątecznym inspiracjami.
Ozdoby, ciasta, ciasteczka itp. wykonałam sama:)

Zapraszam do oglądania świątecznych zdjęć i Wszystkim życzę samych Cudownych Chwil oraz Wspaniałych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia:)

A to mój uroczy model:) mops mojej szwagierki, Hektor!

A jak Wam podobają się moje Świąteczne inspiracje, zdjęcia ? Dajcie znać...


Wesołych Świąt życzę
Pozdrawiam
Ela


7 komentarzy:

  1. Genialny post! Optyzmistyczny i profesjonalny! Powodzenia i zapraszam do mnie kom/obs http://eathealthilyandkeepfit.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękne zdjęcia, a jaka Mikołajka! Życzę wesołych świąt i zapraszam do mnie!

    OdpowiedzUsuń
  3. Również Życzę Ci Wesołych Świąt http://najlepsze-filmy-ever.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde odwiedziny i komentarz! Jest to dla mnie ogromna radość i motywacja do dalszego pisania. Staram się na bieżąco zaglądać do każdego odwiedzającego. Pozdrawiam serdecznie 😘


Zdjęcia i treści prezentowane na tym blogu są moją własnością. Wykorzystywanie i kopiowanie zdjęć bez mojej zgody jest zabronione (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994r.Dz.U.Nr 24, poz. 83).

Copyright © 2017 Ela Lis Make-Up