listopada 17, 2015

Red and black + wężowka skórka


Cześć Dziewczyny!


Dzisiaj mam dla Was połączenie czerwonego i czarnego lakieru z a'la wężową skórką, Zapraszam:)

W dzisiejszej stylizacji użyłam dwóch lakierów do paznokci z No 7 oraz złotej nitki do zdobień.
Jak zawsze, przed lakierem nałożyłam odżywkę wzmacniającą paznokcie, która także chroni pazurki przed odbarwieniem się ciemnych lakierów na płytce paznokcia. Najpierw pazurki pomalowałam na czerwono, po wyschnięciu ułożyłam i przykleiłam nitki do zdobień, można stosować dowolne kombinacje, dziś chciałam aby wzorki z ozdobnych nitek  przypominały wężową skórkę. Następnie paznokietki z wzorkami potraktowałam czarną warstwą lakieru do paznokci, lepiej poczekać aż czarny lakier troszkę przeschnie i wtedy pęsetką odrywamy niteczki. Jeśli ktoś woli, jak najbardziej można ozdobne nitki zostawić na paznokciach, wystarczy tylko poodcinać końce, by ładnie przylegały do pazurków. Na koniec, dla lepszego efektu  używamy warstwy lakieru bezbarwnego:)


Do zdobienia użyłam:
I Jak dziewczyny podoba Wam się moja dzisiejsza stylizacja paznokci? Dajcie znać...

Miłego wieczorku życzę
Pozdrawiam
Ela

1 komentarz:

Dziękuję za każde odwiedziny i komentarz! Jest to dla mnie ogromna radość i motywacja do dalszego pisania. Staram się na bieżąco zaglądać do każdego odwiedzającego. Pozdrawiam serdecznie 😘


Zdjęcia i treści prezentowane na tym blogu są moją własnością. Wykorzystywanie i kopiowanie zdjęć bez mojej zgody jest zabronione (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994r.Dz.U.Nr 24, poz. 83).

Copyright © 2017 Ela Lis Make-Up