listopada 19, 2015

Red and black + ozdobne paseczki

Cześć Dziewczyny!


Dzisiaj mam dla Was podobne zdobienie paznokci, jak w poprzednim poście, tylko zamiast wężowej skórki są ozdobne paseczki,  Zapraszam :)Jak w poprzedniej stylizacji paznokci, użyłam dwóch lakierów z  No 7, czerwonego i czarnego  oraz złotej nitki, tasiemki do zdobień.
Jak zawsze, przed lakierem nałożyłam odżywkę wzmacniającą paznokcie, która także chroni pazurki przed odbarwieniem się ciemnych lakierów na płytce paznokcia. Najpierw paznokcie pomalowałam na czerwono, po wyschnięciu lakieru, ułożyłam i  docisnęłam tasiemki do zdobień.  Następnie pazurki z paseczkami pomalowałam  czarnym lakierem do paznokci i po chwili, delikatnie pęsetką odrywamy niteczki. Jeśli ktoś woli, jak najbardziej można ozdobne nitki zostawić na paznokciach, wystarczy tylko poodcinać końce, by ładnie przylegały do pazurków. Na koniec, po wyschnięciu paznokietek malujemy je bezbarwnym lakierem.

Nie wiem jak Wam, ale mi bardziej się podoba poprzednia wersja z wężową skórką,  może dlatego, ponieważ paseczki w dzisiejszej stylizacji są mniej widoczne... Zapraszam do oglądania zdjęć:)


A Wam dziewczyny jak się podobają moje dzisiejsze pazurki? 

Miłego i ciepłego wieczorku życzę
Pozdrawiam
Ela
1 komentarz:

  1. Pazurki robią wrażenie! Czasem żałuje że ja moje obcinam jak tylko podrosną i nie nadają się do malowania ;)

    OdpowiedzUsuń

*Bardzo mi miło, że tu jesteś!
*Zostaw po sobie ślad, bym mogła do ciebie trafić.
*Każdy komentarz i obserwacja dają mi wiele radości i motywuje mnie do dalszego pisania.
*Zdjęcia i treści prezentowane na tym blogu są moją własnością, zabraniam kopiowania.

Copyright © 2017 Ela Lis Make-Up