listopada 01, 2015

kłos koński ogon + kombinacje (część II )


 Cześć Dziewczyny!


W kolejnej części prezentuje Wam kłosa, którym jest koński ogon z dwiema kombinacajami, zapraszam :)
Jak wiecie, kłosa można robić na różne sposoby więc dzisiaj mamy tak zwany koński ogon z dwiema kombinacjami. (Jak zrobić kłosa krok po kroku, znajdziecie w pierwszym poście o fryzurach).

Pierwsza kombinacja wbrew pozorom jest bardzo prosta. Chwytamy za koniec kłosa  i robimy tak zwanego ślimaka, czyli owijamy warkocz wokół  kłosa i na koniec upinamy spineczką.

Druga wersja jest taka, że również łapiemy za koniec kłosa i delikatnie podwijamy go do środka i podpinami wsóweczkami. Fryzurki, choć nie są trudne w wykonaniu wyglądają bardzo elegancko i młodzieńczo. Zapraszam do oglądania zdjęć poniżej ... Dziewczyny podoba wam się taki kłos? które upięcie najbardziej Wam przypadło do gustu? 


Miłego niedzielnego wieczorku
Pozdrawiam 
ElaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde odwiedziny i komentarz! Jest to dla mnie ogromna radość i motywacja do dalszego pisania. Staram się na bieżąco zaglądać do każdego odwiedzającego. Pozdrawiam serdecznie 😘


Zdjęcia i treści prezentowane na tym blogu są moją własnością. Wykorzystywanie i kopiowanie zdjęć bez mojej zgody jest zabronione (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994r.Dz.U.Nr 24, poz. 83).

Copyright © 2017 Ela Lis Make-Up