października 04, 2015

Pastel pepper z maliną

  Cześć Dziewczyny! 


W dziesiejszym poście przedstawiam Wam połączenie pastelowego lakieru z nuta pieprzu z malinowym kolorkiem oraz z niebieskimi ćwiekami ...
Jako bazy pod lakier użyłam bezbarwnego top coat, wcześniej potraktowałam je odżywką wzmacniającą paznokcie. Następnie nałożyłam dwie warstwy lakieru Pastel pepper "lovely" oraz  jedną warstwę lakieru malinowego z "wibo". Na lepiące się paznokcie, delikatnie cienkim dłutkiem nałożyłam maleńkie niebieskie ozdoby z karuzeli. Na koniec dla lepszej przyczepności i pewności że ozdoby będą się dobrze trzymać, docisnęłam je użyłam bezbarwnego top coat.
Jest to stylizacja na naturalnych paznokciach, dlatego nie zawsze będą one idealne, kiedyś na pewno będą to paznokcie wykonywane różną metodą, ale teraz zależy mi by pokazać jak przeróżne wzory,  połączenia kolorów itp. każda z Was mogłaby wykonać sobie sama w domu.


Mam nadzieję, że to zdobienie przypadło Wam do gustu ? dajcie znać co tym myślicie:)

Pozdrawiam serdecznie
Ela :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde odwiedziny i komentarz! Jest to dla mnie ogromna radość i motywacja do dalszego pisania. Staram się na bieżąco zaglądać do każdego odwiedzającego. Pozdrawiam serdecznie 😘


Zdjęcia i treści prezentowane na tym blogu są moją własnością. Wykorzystywanie i kopiowanie zdjęć bez mojej zgody jest zabronione (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994r.Dz.U.Nr 24, poz. 83).

Copyright © 2017 Ela Lis Make-Up