października 29, 2015

Kłos na boku + kombinacje (część pierwsza)


Cześć Dziewczyny!

Dziś chciałabym Wam zaprezentować upiętego i luznego kłosa na boku z dwiema kombinacjami,
Zapraszam:)


Ostatnio przyszły do mnie zamówione przez internet główki treningowe, jedna blond, druga włosy brąz, na których będę wykonywała pokazowe fryzurki ale o moich główkach fryzjerskich napisze więcej w innym poście.

Jeśli nie wiecie jak zrobić kłosa, znajdziecie  instrukcje krok po kroku w moim poprzednim i pierwszym poście o fryzurach. Prawie każdemu z nas podoba się warkocz kłos, który jest ciągle modny, wygląda bardzo dziewczęco i można robić na przeróżne sposoby. 
Dziś mamy prostego kłosa luzno upiętego na boku z dwiema kombinacjami. 

Pierwsza kombinacja jest bardzo prosta, czyli przekładamy warkocz kłosa na prawy górny bok głowy i upinamy wsówką do włosów.

 Druga wersja również jest jest bardzo łatwa, z prawego boku przekładamy kłosa na lewy bok i także upinany spineczką bądz wsóweczką, jak kto woli. I to wszystko!  Prawda, że proste:)


A wy Dziewczyny lubicie kłosy? Która wersja Wam się bardziej podoba?


Miłego wieczorku życzę

Pozdrawiam 
Ela


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde odwiedziny i komentarz! Jest to dla mnie ogromna radość i motywacja do dalszego pisania. Staram się na bieżąco zaglądać do każdego odwiedzającego. Pozdrawiam serdecznie 😘


Zdjęcia i treści prezentowane na tym blogu są moją własnością. Wykorzystywanie i kopiowanie zdjęć bez mojej zgody jest zabronione (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994r.Dz.U.Nr 24, poz. 83).

Copyright © 2017 Ela Lis Make-Up