października 18, 2015

Cuticle remover
Cześć Dziewczyny!


Czy zdarzyło Wam się użyć radełka lub cążek do usuwania skórek ale po nie umiejętnym wycinaniu zostały zadarte skórki lub wgłębienia w płytce paznokci?!  Jeśli chcemy uniknąć tych problemów, Zapraszam do zapoznania się z tekstem poniżej...


Przedstawiam Wam "Cuticle remover" - Preparat zmiękczający skórki :)
Na urlopie w Pl w Rossmanie kupiłam sobie sporo lakierów z "Wibo", dlatego postanowiłam kupić  preparat zmiękczający skórki również z tej samej firmy. 

Cuticle remover ułatwia usuwanie skórek, zawiera kombinację ścierających mikroskładników o kulistych kształtach, pozwalających na delikatne usunięcie narośniętych skórek. Dodatkowo spełnia funkcję odżywczą i wygładzającą. Delikatnie zmiękcza skórki, na tyle że usunięcie ich patyczkiem nie sprawia problemów. Ma konsystencję gęstego żelu o kolorze niebieskim, nie spływa, trzyma się tam, gdzie go nałożymy. Jest wygodny w użyciu, posiada cienki pędzelek. Ma delikatny zapach kojarzący mi się z mydłem. Preparat nie podrażnia, wydaje się być wydajny i starcza na długo.

Zastosowanie:  Na oczyszczone paznokcie nakładamy żel na skórki. Producent zaleca odczekanie 1-2 minut, jednak dla uzyskania lepszego efektu ja bym doradziła potrzymać 3-5 minut. Po upływie czasu zmywamy żel wodą z mydłem i patyczkiem usuwamy zmiękczone skórki. 

A Wy Dziewczyny w jaki sposób usuwacie skórki ?  Czy również stosujecie żele zmiękczające do narośniętych skórek ?...

Dobranoc i słodkich snów Wam życzę
Pozdrawiam 
ElaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde odwiedziny i komentarz! Jest to dla mnie ogromna radość i motywacja do dalszego pisania. Staram się na bieżąco zaglądać do każdego odwiedzającego. Pozdrawiam serdecznie 😘


Zdjęcia i treści prezentowane na tym blogu są moją własnością. Wykorzystywanie i kopiowanie zdjęć bez mojej zgody jest zabronione (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994r.Dz.U.Nr 24, poz. 83).

Copyright © 2017 Ela Lis Make-Up